Asistent v spletni prodaji (junior)

V svoje vrste vabimo  asistenta za spletno prodajo, ki bo ključni člen pri upravljanju naših spletnih prodajnih procesov. V tesnem sodelovanju z ostalimi oddelki bo zagotavljal učinkovito delovanje zaledne pisarne, ki predstavlja eno izmed temeljnih stebrov našega poslovanja.

Delovne naloge:

  • Upravljanje in obdelava spletnih naročil skozi različne spletne platforme.
  • Aktivno sodelovanje pri optimizaciji in širjenju spletne prodajne strategije: registracija izdelkov, posodabljanje cenikov ter spremljanje zalog.
  • Redno posodabljanje in vzdrževanje prodajnega kataloga skladno.
  • Tesno sodelovanje z oddelki za zagotavljanje sinergije in učinkovitosti v prodajnih procesih.
  • Sodelovanje pri razvijanju strategij za izboljšanje zadovoljstva strank in povečanje prodajne učinkovitosti.
  • Opravljanje naprednejših administrativnih nalog z namenom podpore in spodbujanja rasti spletne prodaje.

Od kandidatov pričakujemo:

  • Veselje do dela, kolegialen in timski odnos
  • Proaktiven, inovativen in prilagodljiv pristop k izzivom
  • Natančnost ter sistematičen pristop k delu.
  • Znanje angleškega jezika,
  • Napredno znanje upravljanja s preglednicami

Delo poteka v prostorih podjetja na Kovinarski 4 v Kamniku v delovnem času med 8:00 in 16:00 uro popoldne. Delovno mesto možnosti rednega dela od doma ne predvideva.

Te zanima delovno mesto?
Prosim pošlji CV s svojimi dosedanjimi referencami na: [email protected] s pripisom Asistent v spletni prodaji.